KOLONIE

Zielone Szkoły 

Obozy Sportowe

Kolonie, Zielone Szkoły i Obozy Sportowe

Kolonie to wspaniała przygoda i wspomnienia! Możliwość zdobycia nowych znajomości oraz pogłębienie zainteresowań. Kąpiele w morzu i zabawa na plaży na długo pozostają w pamięci.

Ośrodek usytuowany jest na rozległym, ogrodzonym terenie, na którym znajduje się wiele atrakcji w postaci placów zabaw, miejsc do grillowania. Opiekę nad kolonistami sprawuje wykwalifikowana kadra medyczna. Zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami. Dostęp do świetlic na których odbywają się zajęcia integracyjne. Posiłki serwujemy 3 razy dziennie + podwieczorek. 

 UWAGA – posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych o nr 20/17. Zainteresowanych współpracą w zorganizowaniu wypoczynku zapraszamy do kontaktu. 

Ośrodek Piramida II, położony jest w odległości 350 m od morza. W Ośrodku znajduje się blok żywieniowy, świetlice z odbiornikami TV i video,sale gier, miejsce do zabaw i dyskotek, kino DVD. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się całoroczny Park Wodny z basenami, zjeżdżalniami, ślizgawkami, rwącą rzeką, sauną, jacuzzi i kręgielnią.

KOSZT POBYTU:

  • 75,00 ZŁ /osobodzień w terminie ( 20.04-22.06.2019)

  • 80,00 ZŁ / osobodzień. w terminie ( 22.06-31.08.2019)

 Cena pobytu obejmuje:

a) zakwaterowanie w OWR „PIRAMIDA II ” w pokojach 2,3,4,5 os z pełnym węzłem sanitarnym

b) wyżywienie: śniadanie , obiad z podwieczorkiem , kolacja .

c) dla zielonych szkół oferujemy zabiegi w postaci inhalacji solankowych oraz gimnastyka korekcyjna i oddechowa.

Program kulturalno-turystyczny – wycieczka rowerowa po okolicy, grill , dyskoteki, projekcje DVD, 1 x wejście do Parku Wodnego “Jan”.

Pobyt kadry : 1 kadra na 15 os – koszt wkalkulowany w cenę

 Wyposażenie pokoi: pojedyncze łóżka , szafki nocne z lampkami nocnymi, szafa na ubrania (z półkami i wieszakami), toaletka z lustrem, stolik, TV, oświetlenie górne oraz nocne oświetlenie na ścianie. .

Wyposażenie łazienki: umywalka + lustro, WC, prysznic z brodzikiem i kotarką, szafka łazienkowa. Na wyposażeniu: papier toaletowy. Pozostałe przybory toaletowe (ręczniki, mydło itp.) – we własnym zakresie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia warunków umowy – 509 863 920

inne atrakcje 

– za dodatkową odpłatnością.

  • całodniowa wycieczka autokarowa do wyboru : Słowiński Park Narodowy , Ustka, Kołobrzeg lub Dolina Charlotty. – za dodatkową odpłatnością.
  • wycieczka do Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie, wycieczka do latarni morskiej w Darłówku, zwiedzanie portu rybackiego, rejs statkiem po morzu, wycieczka rowerowa. – dodatkowo płatne
  • imprezy ogólnokolonijne tj. neptunalia, wybory miss i mistera kolonii, randka w ciemno, konkursy (wiedzy o Darłowie, piosenkarski, fryzur itp.), spartakiada kolonijna, podchody itp.
  • drobne nagrody i dyplomy za udział w konkursach i rozgrywkach sportowych,
  • zdjęcia pamiątkowe,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • karaoke – zabawy,
  • dyskoteki, projekcje DVD itp.,
Ośrodek Wczasowo- Rehabilitacyjny Piramida II, ul.Jagiellońska 3, 76-153 Darłowo